Yoga İşiniz için Takip Edebilceğiniz Canva Creator Hesapları

25 Mart 2022


Canva’yı kullanıyor musunuz?

Siz de bir Canva kullanıcısıysanız sosyal medya içerikleriniz ve derslerinizdeki sunumlarınız için hazır şablonlardan ilham aldığınız oluyordur.

Bu yazıda sosyal medyada kullanacağınız görseli tasarlamak için zamanınız yoksa ya da sadece biraz ilham almak isterseniz takip edebileceğiniz Türkçe Yoga , Ayurveda ve Online Ders içerikli şablonlar tasarlayan Canva Creator hesaplarını paylaşacağız.  İlham alabileceğiniz bu Canva Creator hesaplarına bir göz atın ve içeriklerini beğenirseniz, takip edin ve sevgiyi paylaşın! 

(Bu listeyi zaman zaman güncelleyeceğiz)

Yoga işinizde çabalarınızda size yardımcı olmak için kullnabileceğiniz Ücretsiz ya da Pro şablonla hazırlayan Türk Canva Creatorlar:

SISVERSE TAKİP EDİN

Soft ve etkileyici görseller seviyorsanız Sisverse’,ün profili tam size göre! Sisverse’in Ücretsiz ve Pro olarak hazırladığı yaşam koçları,  online atölyeler, ve minimalizm temalı şablonları çeşitli sosyal medya platformlarında kullanabilirsiniz. Atölye duyurularınız ya da günlük motivasyon gönderileriniz için kesinlikle size ilham verecek!

SEYMA KORKMAZ

Şeyma’nın profilini takibe aldığınızda ağırlıklı olarak Türkçe, minimal ve sade şablonlar tasarladığını göreceksiniz. Ücretsiz ve Pro olarak hazırladığı grafikler, listeler gibi minimal ve sade temalı hazır şablonları  ayurveda içeriklerinize,  online atölye duyurularınıza, alışveriş sayfanıza yönlendirebilecek şekilde uygulayabilirsiniz.

Peki beğendiğiniz başka Canva Creator hesaplarını nasıl keşfedebilir ve takip edebilirsiniz?

Yeni Canva Creator hesaplar keşfetmek İçin;

  1. Tasarım yaparken Şablonlar kısmına tıklayın ve beğendiğiniz bir şablon bulun.
  2. Sağ üst köşesindeki üç noktayı tıklayın.
  3. Mini bir açılır pencere göreceksiniz. '........ markasından daha fazla görüntüle' seçeneğini tıklayın. Ve bu sayede Canva Creator’ın tüm tasarımlarını göreceksiniz.

Keşfettiğiniz Canva Creator hesaplarını takibe almak için;

 

  1. Keşfettiğiniz hesabın arama sekmesinde çıkan brand:BAEyaAnvzJo gibi olan kodunu kopyalayın.
  2. Kopyaladığınız kodu anasayfanızda şablon aratma sekmesine yapıştırın. 
  3. Aramaya tıkladıktan sonra  Canva Creator hesabının tüm tasarımları karşınıza çıkacaktır. 
  4. Herhangi bir tasarımının üzerine tıklayın ve sonra çıkan ekranda tasarlayan Creator ‘ın ismine tıklayarak açılan sayfadan hesabı takibe alın.

Birlikte Büyüyoruz Mottosuyla çıktığımız bu yolda Şeffaflık önemli! 

Okumakta olduğunuz Yoga İşiniz için Takip Edebileceğiniz Canva Creatorlar blog yazısı bazı işbirliği linkleri içermektedir. Paylaşımlarımız hoşunuza gider ve bize destek olmak isterseniz linkler üzerinden yapacağınız herhangi bir işlemle, hiçbir ekstra ücret ödemeden ufak bir komisyon almamızı sağlayabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

Eğer henüz Canva hesabınız yoksa Canva Pro'ya buradan kaydolun.

 BU YAZILAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR!

Sadece Hayal Edin!

Tüm zihninizle hayal edin, tüm kalbinizle inanın, ve bizimle başarın